Provozovatel


Rescueinfo z. s.
Arnošta z Pardubic 2610 Pardubice
Tel: 603 981 272
IČ: 269 91 764
www.rescueinfo.org info@rescueinfo.org

Kde získat informace

Tip pro vaši bezpečnost: univerzální výkonná powerbanka nejen pro případ BLACKOUTu.
Každý občan České republiky má právo být informován o charakteru možného nebezpečí a opatřeních, která jsou připravena pro jeho ochranu.

Občan

Občan získá informace o charakteru možného ohrožení, o připravených  záchranných a likvidačních pracích a ochraně obyvatelstva v případě vzniku mimořádné události na příslušném obecním úřadě.

Zaměstnanec

Zaměstnanec získá informace o charakteru možného ohrožení, o připravených záchranných a likvidačních pracích a ochraně obyvatelstvav místě dislokace pracoviště od svého zaměstnavatele (příslušné právnické osoby nebo podnikající fyzické osoby).

Zaměstnavatel

Právnická osoba nebo podnikající fyzická osoba získá informace o charakteru možného ohrožení, o připravených krizových opatřeních a způsobech jejich provedení u příslušného obecního úřadu.

Kontakty na úřady

Magistrát města Pardubic Oddělení krizového řízení nám. Republiky 12 e-mail: krizove@mmp.cz Městský úřad Chrudim Oddělení krizového řízení Resselovo náměstí 77 e-mail: marek.kozak@chrudim-city.cz Krajský úřad Pardubického kraje Oddělení krizového řízení Komenského nám. 125 e-mail: ales.bonatovsky@pardubickykraj.cz

Poradna Rescueinfo z. s.

Využít můžete také poradenství, poskytované provozovatelem tohoto portálu:

Reklama
Nejlevnější povinné ručení

Share

Přidat komentář

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

  

  

  

Nechte následující pole tak, jak jsou, prosím: